You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GPPS 603® Top Resmi

DİOKİ GPPS®

Genel Kullanım Amaçlı Polistiren

DİOKİ GPPS®, kullanım alanına özel üstün performans sağlayacak özelliklerle donatılmış, kolay işlene bilirliğiyle birlikte mükemmel şeffaflık ve güçlü mekanik özelliklere sahip bir termoplastiktir.

Ekstrüde polistiren levhaları (XPS) üretiminde, çeşitli köpük uygulamalarında, kozmetik ve ilaç kutularında, duşa kabin yapımında, tavuk tabağı yapımında, oyuncak, çok amaçlı şeffaf kutu yapımında, ofis ve mutfak malzemelerinde, buzdolabı rafı, çatal, kaşık, bardak ve tabak yapımında, kalem/kalemlik gövdesinde, elektronik ekipmanları vb. kullanım alanları ile genel kullanım amaçlı polistirendir.

GPPS 603®

ÜRÜN TANIMI

DİOKİ GPPS 603®, şeffaf görünümlü, yüksek eriyik akış özellikleri gösteren genel kullanım amaçlı polistirendir. DİOKİ GPPS 603®, ekstrüzyon şekillendirme, XPS ve kalın cidarlı enjeksiyon kalıplamayla üretilen ürünler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu polistiren tipiyle kalıplanmış ürünlerin karakteristik özelliği; yüksek termal ve boyutsal kararlılığa sahip olmasıdır.

UYGULAMA ALANLARI

Ekstrüde polistiren levhaları (XPS) üretiminde, çeşitli köpük uygulamalarında, kozmetik ve ilaç kutularında, duşakabin yapımında ve diğer DİOKİ GPPS®/HIPS® Polistirenleri ile karıştırılarak kullanılabilir.

Dökümanlar

KK.GBF.FR.07 DİOKİ GPPS GÜVENLİK BİLGİ FORMU
KK.TDS.FR.07 DİOKİ GPPS 603 TEKNİK BİLGİ DÖKÜMANI