You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GPPS 610® Top Resmi

DİOKİ GPPS®

Genel Kullanım Amaçlı Polistiren

DİOKİ GPPS®, kullanım alanına özel üstün performans sağlayacak özelliklerle donatılmış, kolay işlene bilirliğiyle birlikte mükemmel şeffaflık ve güçlü mekanik özelliklere sahip bir termoplastiktir.

Ekstrüde polistiren levhaları (XPS) üretiminde, çeşitli köpük uygulamalarında, kozmetik ve ilaç kutularında, duşa kabin yapımında, tavuk tabağı yapımında, oyuncak, çok amaçlı şeffaf kutu yapımında, ofis ve mutfak malzemelerinde, buzdolabı rafı, çatal, kaşık, bardak ve tabak yapımında, kalem/kalemlik gövdesinde, elektronik ekipmanları vb. kullanım alanları ile genel kullanım amaçlı polistirendir.

GPPS 610®

ÜRÜN TANIMI

DİOKİ GPPS 610®, şeffaf görünümlü, mükemmel optik özelliklere sahip, yüksek eriyik akış özellikleri gösteren genel kullanım amaçlı polistirendir. DİOKİ GPPS 610®, özellikle enjeksiyon kalıplamayla, ince cidarlı, iyi optik özelliklere sahip ürünlerin üretiminde kullanılır. Bu polistiren tipi kısa işlem süresi ve mükemmel işlene bilirlik gösterir.

UYGULAMA ALANLARI

XPS, enjeksiyon kalıplamayla üretilen, ince cidarlı genel kullanım amaçlı ürünler, buzdolabı iç aksesuarları, oyuncak, kozmetik ve ilaç kutuları yapımında kullanılabilir.

Dökümanlar

KK.GBF.FR.07 DİOKİ GPPS GÜVENLİK BİLGİ FORMU
KK.TDS.FR.17 DİOKİ GPPS 610 TEKNİK BİLGİ DÖKÜMANI