You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GPPS 615® Top Resmi

DİOKİ GPPS®

Genel Kullanım Amaçlı Polistiren

DİOKİ GPPS®, kullanım alanına özel üstün performans sağlayacak özelliklerle donatılmış, kolay işlene bilirliğiyle birlikte mükemmel şeffaflık ve güçlü mekanik özelliklere sahip bir termoplastiktir.

Ekstrüde polistiren levhaları (XPS) üretiminde, çeşitli köpük uygulamalarında, kozmetik ve ilaç kutularında, duşa kabin yapımında, tavuk tabağı yapımında, oyuncak, çok amaçlı şeffaf kutu yapımında, ofis ve mutfak malzemelerinde, buzdolabı rafı, çatal, kaşık, bardak ve tabak yapımında, kalem/kalemlik gövdesinde, elektronik ekipmanları vb. kullanım alanları ile genel kullanım amaçlı polistirendir.

GPPS 615®

ÜRÜN TANIMI

DİOKİ GPPS 615®, şeffaf görünümlü, mükemmel optik özelliklere sahip, yüksek eriyik akış özellikleri gösteren genel kullanım amaçlı polistirendir. DİOKİ GPPS 615®, özellikle enjeksiyon kalıplamayla, ince cidarlı, iyi optik özelliklere sahip ürünlerin üretiminde kullanılır. Bu polistiren tipi kısa işlem süresi ve mükemmel işlene bilirlik gösterir.

UYGULAMA ALANLARI

Enjeksiyon kalıplamayla üretilen, ince cidarlı genel kullanım amaçlı ürünler, çok amaçlı şeffaf kutular, ofis ve mutfak malzemeleri, kalem gövdesi, elektronik ekipmanlar vb.

Dökümanlar

KK.GBF.FR.07 DİOKİ GPPS GÜVENLİK BİLGİ FORMU
KK.TDS.FR.19 DİOKİ GPPS 615 TEKNİK BİLGİ DÖKÜMANI