You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

HIPS 703® Top Resmi

DİOKİ HIPS®

Yüksek Darbe Dayanımlı Polistiren

DİOKİ HIPS®, kullanım alanına özel üstün performans sağlayacak özelliklerle donatılmış, kolay işlene bilirliğiyle birlikte mükemmel beyazlıkta ve esnek mekanik özelliklere sahip yüksek darbe dayanımına sahip bir polistirendir.

Buzdolabı iç gövdesinde (yüksek ESCR), gıda endüstrisinde, klima iç ünite kasalarında, küçük ev aletleri ve oyuncaklarda, yüksek darbe dayanımı ve esneme özelliğine sahip enjeksiyon kalıplama ile üretilebilecek teknik parçaların üretimi vb. kullanım alanları ile yüksek darbe dayanımına sahip polistirendir.

HIPS 703®

ÜRÜN TANIMI

DİOKİ HIPS 703®, ekstrüzyon ve termal şekillendirme için özel olarak geliştirilmiş, yüksek darbe dayanımlı polistirendir. DİOKİ HIPS 703®, buzdolabı sektöründe PU izolasyon köpüğü için şişirme ajanı olarak kullanılan hidrokarbonlara karşı yüksek direnç gösterir. Bu polistiren tipinin karakteristik özellikleri yüksek darbe dayanımı ve çok iyi çekme dayanımına sahip olmasıdır.

UYGULAMA ALANLARI

Ekstrüzyon ve termal şekillendirme yöntemiyle; buzdolabı iç yüzeyinde, gıda endüstrisinde ve diğer ekstrüzyon ürünlerinde kullanılabilir. DİOKİ GPPS®/HIPS® Polistirenleri ile karıştırılarak kullanılabilir. Fakat ABS ve SAN plastomerleriyle kullanılamaz.

Dökümanlar

KK.TDS.FR.25 DİOKİ HIPS 703 TEKNİK BİLGİ DÖKÜMANI
KK.GBF.FR.11 DİOKİ HIPS GÜVENLİK BİLGİ FORMU