You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

HIPS 803® Top Resmi

DİOKİ HIPS®

Yüksek Darbe Dayanımlı Polistiren

DİOKİ HIPS®, kullanım alanına özel üstün performans sağlayacak özelliklerle donatılmış, kolay işlene bilirliğiyle birlikte mükemmel beyazlıkta ve esnek mekanik özelliklere sahip yüksek darbe dayanımına sahip bir polistirendir.

Buzdolabı iç gövdesinde (yüksek ESCR), gıda endüstrisinde, klima iç ünite kasalarında, küçük ev aletleri ve oyuncaklarda, yüksek darbe dayanımı ve esneme özelliğine sahip enjeksiyon kalıplama ile üretilebilecek teknik parçaların üretimi vb. kullanım alanları ile yüksek darbe dayanımına sahip polistirendir.

HIPS 803®

ÜRÜN TANIMI

DİOKİ HIPS 803®, ekstrüzyon ve termal şekillendirme için özel geliştirilmiş ve çok iyi sıcaklık direncine sahip yüksek darbe dayanımlı polistirendir.

UYGULAMA ALANLARI

Ekstrüzyon ve termal şekillendirme ile üretilebilen ürünler, çoğunlukla bardak gibi tek kullanımlık ürünler, gıda endüstrisinde kullanılan plastik kaplar, DİOKİ GPPS®/HIPS® Polistirenleri ile karıştırılarak, küçük ebatlarda ve kalın cidarlı enjeksiyon kalıplamayla üretilen ürünler için kullanılabilir. Fakat ABS ve SAN plastomerleriyle kullanılamaz.

Dökümanlar

KK.TDS.FR.21 DİOKİ HIPS 803 TEKNİK BİLGİ DÖKÜMANI
KK.GBF.FR.11 DİOKİ HIPS GÜVENLİK BİLGİ FORMU