You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KURUMSAL

Dioki Petrokimya, temellerini 2016 yılında atmış olduğu iki polistiren tesisinin montajını, bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak devreye almıştır. Tamamı yerli sermaye olan Dioki Petrokimya San. A.Ş, çoğunluğu dışa bağımlı olduğumuz petrokimya ürünlerinde, dışa bağımlılığı azaltmak ve ülke gelirine destek olmak amacıyla yatırımlarını tamamlamıştır.

Dioki Petrokimya toplam 60.000 m2 alan üzerine kurulmuş yaklaşık 15.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde Genleşebilir Polistiren, Genel Kullanım Amaçlı Polistiren ve Yüksek Darbe Dayanımlı Polistiren üretimlerini en üstün teknoloji ile gerçekleştirmektedir.

Toplam yıllık 80.000 MT üretim kapasitesiyle, Türkiye’nin en büyük polistiren üreticileri arasında yer almaktadır. Tecrübeli kadrosuyla yalıtım, ambalaj, beyaz eşya, elektronik gibi birçok sektöre yüksek kaliteli ürünleriyle hizmet vermektedir.

İnsan Kaynakları

Kurum olarak vizyonumuzu gerçekleştirebilmek için en önemli kaynağımızın çalışanlarımız olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Güncel, çağdaş, dinamik ve en önemlisi insan hakları değerlerini gözeten İnsan kaynakları politikamızla çalışanlarımıza güvenilir ve mutlu bir ortam sağlamaktayız.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Başvuru Formu

Cinsiyet

Adres

Adres Satır 2

Posta Kodu

İlçe

Şehir

Ülke

Önceki / Halen Çalıştığınız Firma

Referans #1

Özgeçmiş Ekle

Lütfen PDF ve WORD (docx, doc) belgesi gönderiniz.