You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KURUMSAL

Dioki Petrokimya, temellerini 2016 yılında atmış olduğu iki polistiren tesisinin montajını, bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak devreye almıştır. Tamamı yerli sermaye olan Dioki Petrokimya San. A.Ş, çoğunluğu dışa bağımlı olduğumuz petrokimya ürünlerinde, dışa bağımlılığı azaltmak ve ülke gelirine destek olmak amacıyla yatırımlarını tamamlamıştır.

Dioki Petrokimya toplam 60.000 m2 alan üzerine kurulmuş yaklaşık 15.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde Genleşebilir Polistiren, Genel Kullanım Amaçlı Polistiren ve Yüksek Darbe Dayanımlı Polistiren üretimlerini en üstün teknoloji ile gerçekleştirmektedir.

Toplam yıllık 80.000 MT üretim kapasitesiyle, Türkiye’nin en büyük polistiren üreticileri arasında yer almaktadır. Tecrübeli kadrosuyla yalıtım, ambalaj, beyaz eşya, elektronik gibi birçok sektöre yüksek kaliteli ürünleriyle hizmet vermektedir.

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi

DİOKİ PETROKİMYA SAN. A.Ş. üretim ve yönetim faaliyetlerindeki uygulamalarıyla ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı.

Dökümanlar

24-ISO 50001-10.04.2025